ATAŞ VE KARAKUŞ AİLESİ’NİN MUTLU GÜNÜ

featured

Şanlıurfa Nobel Gurme düğün salonunda Şanlıurfa Ziraat Odası meclis başkanı Halil Ataş’ın oğlu Haliliye Belediye meclis üyesi Emin Ataş,İş adamı Mustafa Ataş ve Hüseyin Ataş’ın yeğenleri Fazıl Ataş ile İrem Karakuş yapılan düğünde görkemli bir şekilde dünya evine girdiler.

 

Düğüne Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat,Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Cemiyeti başkanı Tahir Gülebak,Haliliye Belediye başkan yardımcısı Mehmet Erol,Ak parti İl başkan yardımcısı Süleyman Elgün,Ak parti Haliliye ilçe başkan yardımcısı Mustafa Şeker,Şanlıurfa Ziraat Odası başkanı Ahmet Eyyüpoğlu,Yol İş Sendikası başkanı Emin Kubat,Ticaret borsası meclis başkanı İsa Kızıldemir,Dr.Yılmaz Kırmızı,Ak parti il Gençlik Kolları yönetim kurulu üyesi Mehmet Zeki Ataş,iş adamlarından Mikdat Acemoğlu,Faik Çelik,Hamza Ateş,Ferruh Acemoğlu,İbrahim Kırmızı,Mehmet Kızıldemir,Genç iş adamlarından Ömer Faruk Ataş,Veysel Ataş,Kalecik mahallesi muhtarı Necmettin Ateş,Karapınar mahallesi muhtarı İsa Akbalık,Stk başkanları,Kanaat önderleri,Ataş ve Karakuş ailesinin yakınları düğüne katıldı.

 

Düğünde Türk Banknotları havada uçuştu.

Genç çiftlerin piste çıkmasıyla davetli misafirler, kirvesi İş adamı Maruf Güneş ve Amcası Mehmet Emin Ataş gelin ve damadın üzerine Türk banknotları atmak için birbirleriyle yarıştılar.

Düğüne yaklaşık bin kişi katıldı.

Davetli misafirlere kuzu içi pilav (Cefni) Kuru fasulye ve tatlı ikram edildi.

Düğünde damadın babası Halil Ataş sitemize yaptığı açıklamada öncelikle bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan çok değerli dostlarımıza ve akrabalarımıza çok teşekkür ederim.Oğlum Fazıl ve gelinim İrem’e bir ömür boyu mutluluklar dilerim dedi.

Kirvesi İş adamı Maruf Güneş ise bende katılım gösteren bütün misafirlerimize çok teşekkür ederim.Genç çiftlerimize ömür boyu mutluluklar dilerim Allah hayırlı uğurlu etsin dedi.

Düğün sonunda davetli misafirler genç çiftlerle hatıra fotoğrafı çekerek konvoy şeklinde sona erdi.Bizlerde Urfasiyaseti.com ailesi olarak Ataş ve Karakuş ailesine ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

ATAŞ VE KARAKUŞ AİLESİ’NİN MUTLU GÜNÜ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir