Av.Muhammed Türkdili’nden Cumhuriyet Bayramı Kutlaması!

Ak Parti Ankara İl Gençlik Kolları Ekonomi Mali ve İdari işler Başkanı Av, Muhammed Türkdili 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Dolayısıyla bir mesaj yayımladı

featured

Ak Parti Ankara İl Gençlik Kolları Ekonomi Mali ve İdari işler Başkanı Av, Muhammed Türkdili 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Türkdili mesajında

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı Türk milletinin yenilmezliğinin ve bağımsızlığının ilan edildiği gün olarak niteleyen Av. Muhammed TÜRKDİLİ: “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün benim en büyük eserim dediği Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıl dönümünü kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz. 29 Ekim 1923’de manda ve himayeye karşı, tam bağımsız Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin varlığı tüm dünyaya kabul ettirilmiş, Türk halkının kaderini yine kendisinin belirleyebilmesinin önü açılmıştır.

Bizlerde aziz milletimizin geleceğinin teminatı olan cumhuriyetimize sahip çıkıyor, Büyük Atatürk’ten aldığımız ilham ile bulunduğumuz makamlarda ülkemizin gelişmesi, milletimizin huzur ve refaha ulaşması için gayret gösteriyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve milli mücadele kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyor, aziz milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum. Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı kutlu olsun.” dedi.

Av.Muhammed Türkdili’nden Cumhuriyet Bayramı Kutlaması!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir