BARİYER HIRSIZLARINA ŞOK OPERASYON

featured

Şanlıurfa Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan operasyonlarda çeşitli suçlara karışmış 35 kişi gözaltına alındı.Yağışan açıklamada;Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi (KOM) ekiplerinin koordinasyonunda kaçakçılık suçlarına yönelik kent genelindeki 14 noktada “şok yol arama faaliyeti gerçekleştirildi. Ekiplerce 622 araçta dedektör köpek kullanılarak yapılan aramalarda; 295 uyuşturucu hap ve 10 gram esrar ele geçirildi.

Uygulamada 4 hırsızlık suçundan aranan ve aracında kara yolu kenarlarından çalındığı belirlenen 210 demir bariyer parçası bulunan bir şüpheli ile çeşitli suçlardan aranan 30 kişi gözaltına alındı. Denetimlerde 56 araçla ilgili 57 bin 621 lira cezai işlem uygulandı, 19 araç trafikten men edildi.

Aramalarda yakalanan 35 şüpheli hakkında adli makamlarca soruşturma başlatılmıştır.
Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı, yasaların kendisine verdiği görev ve sorumlulukların gereği olarak, suç ve suçluya yönelik olarak gereken bütün önlemleri en iyi şekilde almakta, vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşaması için yürütülen çalışmaları aralıksız devam etmektedir.

BARİYER HIRSIZLARINA ŞOK OPERASYON

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir