Başkan Arslan’dan Kandil Kutlaması

Şanlıurfa Evren Sanayi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Arslan Miraç Kandili Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı

featured

Şanlıurfa Evren Sanayi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Arslan Miraç Kandili Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı

.Arslan Mesajında;Türkiye’nin yüreğinde derin yaralar açan, asrın en büyük deprem felaketinin üzerinden tam bir yıl geçti. 6 Şubat depremlerinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bu mübarek günde Allah’tan rahmet diliyor, yakınlarını kaybeden kardeşlerimizin üzüntüsünü paylaştığımızı ifade etmek istiyorum. Rabbim ülkemize bir daha böyle acılar yaşatmasın. Miraç Kandili feyz ve bereketi ile birliğimizi, beraberliğimizi, 6 Şubat sürecinde gösterdiğimiz dayanışmayı daim kılsın diye dua ediyoruz.

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V.) Mescid-i Haram’dan Mescid-i Aksa’ya, oradan da semaya yükseldiği miraç hadisesinin yıl dönümünü en güzel şekilde idrak edeceğiz inşallah. Cenab-ı Allah’tan Miraç Kandili’nin ülkemiz ve tüm insanlık için hayırlara, güzelliklere ve berekete vesile olmasını niyaz ediyoruz.

Dünyanın neresinde olursa olsun, Filisitin’den Doğu Türkistan’a zulüm gören mazlum ve mağdur kardeşlerimizin de yanında olduğumuzu belirtiyor, zulmün karşısında olduğumuzu bir kez daha hep birlikte belirtiyoruz.

Cennet vatanın her karış toprağını kanlarıyla sulayan aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Allah’tan rahmet diliyorum. Gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Şehit ve gazi ailelerimiz ve kadirşinas Şanlıurfalı hemşehrilerim başta olmak üzere, aziz milletimiz ve gönül coğrafyamız olan tüm İslam âleminin Leyle-i Miracını tebrik ediyorum.

Başkan Arslan’dan Kandil Kutlaması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir