BAŞKAN KAYA’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

featured

Şanlıurfa Ticaret Borsası Seçimlerinin ardından güven tazeleyen Mehmet Kaya bir teşekkür mesajı yayımladı.Kaya Mesajında;

Değerli üyelerimiz, kıymetli Şanlıurfa halkı

20 yıldır siz değerli üyelerimiz ve Şanlıurfa halkından aldığım güçle sürdürmekte olduğum Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevi 1 Ekim 2022 itibariyle şahsıma ve yönetim kurulu arkadaşlarıma yeniden tevdi edilmiştir.

Ömrümün neredeyse yarısından fazlasını bu kurumda nasıl ki azim ve şevkle sürdürdüysem bundan sonra da aynı duygularla sürdüreceğimin bilinmesini isterim. 20 yıllık süreçte meclis, yönetim kurulu üyesi ve mesai arkadaşlarımla borsamıza yaptığımız hizmetler ve sonuçlandırdığımız projelerden daima gurur duyduk. Bütün üyelerimiz ve de Şanlıurfa halkı bilmelidir ki çok daha fazlasını yapacak güç, şevk azim ve heyecan yönetim ve meclisimizde mevcuttur. Bu vesileyle kısa bir süre önce gerçekleşen seçim sürecini en ufak tatsızlığa mahal vermeden geçmesi için gerekli önlemleri alan başta Şanlıurfa Valimiz Sn. Salih Ayhan’a ve İl Emniyet Müdürümüz Sn. Mehmet Murat Ulucan’a kurumumuz adına tüm kalbimle teşekkür ediyorum.

Elbette ki, 20 yıldır olduğu gibi bu süreçte de ve bundan sonra her şartta bizlerden desteklerini esirgemeyen ve varlıkları, bizlere duydukları güvenle yaptığımız, yapacağımız bütün hizmetlerde üyelerimize daima müteşekkir kalacağımın bilinmesini isterim. Sizlerle bu kurumu yarınlara taşımak bana daima gurur vermiştir.

Bu vesileyle seçim sürecinde bizlerden desteklerini esirgemeyen şehrimizin tüm parlamenterlerine, Şanlıurfa’mıza büyük hizmetleri olan tüm yerel yöneticilerimize, kanaat önderlerimize, Urfa aşıklarına, tüm esnaf, tacir ve sanayicilerimize teşekkürü bir borç bilirim.

Bu noktada her konuda ve daima bize destek olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sn. M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

 

BAŞKAN KAYA’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir