BAŞKAN ÖZYAVUZ: HARRAN’IMIZIN CADDELERİNİ SICAK ASFALT İLE BULUŞTURUYORUZ

featured
default

Harran’da ilçe merkezinde bulunan Fatih (Hastane), Adnan Menderes, Kaymakamlık ve Kümbet Otel caddelerinde gerçekleştirilen altyapı yenileme çalışmalarının ardından sıcak asfalt serimi çalışmalarına başlandı.
Harran Belediyesi tarafından Fatih (Hastane), Adnan Menderes, Kaymakamlık ve Kümbet Otel caddelerinde altyapıdan kaynaklı sorunları gideren ekipler, sıcak asfalt serimine başladı.

default

Kısa süre içerisinde sıcak asfalt serimi bitecek olan caddelerde, hem sağlam altyapısı hem de üstyapısı ile uzun yıllar Harran halkına hizmet edecek.
Harran halkına hizmet etmeyi kendilerine bir sevda olarak edindiklerini aktaran Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; Harran ilçe merkezimizde bulunan caddelerimizin altyapı sorununu gidererek, sıcak asfalt ile buluşturmaya devam ediyoruz. Kırsal mahallelerimizde sürdürdüğümüz parke taşı döşeme çalışmaları ve mahalle içi asfalt serim çalışmalarının yanında şehrimize sıcak asfaltı bitmiş prestij caddeler kazandırmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Açıklamasında bulundu

BAŞKAN ÖZYAVUZ: HARRAN’IMIZIN CADDELERİNİ SICAK ASFALT İLE BULUŞTURUYORUZ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir