DEPREM URFALI AİLEYİ YOK ETTİ!!

featured

Türkiye’nin 10 ilinde Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin vurduğu illerden biri de Şanlıurfa olurken, kentte çok sayıda insan hayatını kaybetti.

Şanlıurfalı  Saçak  ailesi  enkaz altında kalarak hayatlarını kaybetti.. Çöken bir binada bulunan Baba Sadık Saçaklı, eşi Leyla, çocukları Furkan, Azra ve anneanne Ayşe Sade hayatını kaybetti.Saçaklı ailesi evlerinde yakalandıkları depremde enkaz altında kalarak yaşımını yitirdi.
Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesi İpekyol Caddesinde Osman Ağan Apartmanında bir dairede oturan Saçaklı ailesi, Şanlıurfa’da da yıkımlara sebep olan Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 6 Şubat’ta saat 04.17’de meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki depreme uykularında yakalandı. Büyük felakette Saçaklı ailesinin de evi yıkıldı. Haberi alan yakınları enkaza gelerek, Sadık Saçaklı ve ailesinden gelecek iyi haberi umutla bekledi.Arama kurtarma ekipleri ve gönüllüler tarafından yapılan çalışmalar sonucu Baba Sadık Saçaklı, eşi Leyla çocukları Furkan, Azra ve anneanne Ayşe Sade’nin cansız bedenlerine ulaşıldı.Şanlıurfa Evren Sanayi Sitesi Başkanı Mustafa Arslan Saçaklı ailesine başsağlığı dileyerek Tüm Türkiye’yi ve Şanlıurfalı vatandaşları metanete davet ederek “Depremde hayatını kaybeden ailelere Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı dilerim.Sadık kardeşimize Allah’tan rahmet diliyoruz.Allah Devletimizi başımızdan eksik etmesin

DEPREM URFALI AİLEYİ YOK ETTİ!!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir