Gram Altın Tavan Yaptı

Altın fiyatları canlı ve anlık olarak yatırımcısının gündemindeki yerini koruyor. Ons altın fiyatındaki ara yükselişler ve döviz kurundaki hareketlilik ile yönünü yukarı çeviren altın fiyatları yeni haftada yatırımcıları tarafından yakından takip edilmeye devam ediyor.

featured

Altın fiyatları canlı ve anlık olarak yatırımcısının gündemindeki yerini koruyor. Ons altın fiyatındaki ara yükselişler ve döviz kurundaki hareketlilik ile yönünü yukarı çeviren altın fiyatları yeni haftada yatırımcıları tarafından yakından takip edilmeye devam ediyor. Merkez Bankası tarafından alınan faiz yükseltme kararı sonrasında hareketlendi. Dolardaki yükselişle rekor seviyeye çıkan altın fiyatları yükselişe devam ediyor. Bugün itibarı ile Şanlıurfa’da serbest piyasada gram altın 1621 liraya çıktı.

Eyyübiye ilçesi kuyumcular çarşısında son günlerde altın hareketliliği devam ediyor. Altın fiyatları da şöyle; Gram altın 1621 lira, çeyrek iki bin 677 lira, yarım beş bin 354 lira ve Cumhuriyet altını 10 bin 658 liradan işlem görüyor.

Altının gram fiyatı, dolar/TL kurundaki artışın etkisiyle tarihi rekorlara doğru ilerlemeye devam ediyor.

Gram Altın Tavan Yaptı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir