Mustafa Beyazkurt’tan kandil kutlaması

Şanlıurfalı iş adamı Mustafa Beyazkurt Miraç Kandili’nin birlik ve beraberliğimizi arttırmaya vesile olmasını dileyerek Şanlıurfalıların ve tüm İslam aleminin kandilini tebrik etti.

featured

Şanlıurfalı iş adamı Özfırat Otomativ yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Beyazkurt Miraç Kandili’nin birlik ve beraberliğimizi arttırmaya vesile olmasını dileyerek Şanlıurfalıların ve tüm İslam aleminin kandilini tebrik etti.

Beyazkurt bu akşam idrak edilecek Miraç Kandili sebebiyle yayınladığı mesajında ülkemizin kalbinde derin yaralar açan deprem felaketinin yaşandığı böylesi acı günlerde yaralarımızı birlikte saracağımızın altını çizerek şu ifadeleri kullandı: Mübarek üç aylarda birçok rahmet ve bereketi barındıran Miraç Kandili’ne erişmenin buruk sevincini yaşıyoruz.

“YARALARI BİRLİKTE SARACAĞIZ”

Dayanışmanın özellikle böyle zamanlarda çok önemli olduğunu belirten Başkan Hürriyet, “Miraç Kandili’nin, ülkemizi yasa boğan depremlerin ardından birlik ve beraberliğimizi arttırmasını temenni ediyorum. Böylesine mübarek bir gece ile birlikte depremzedelerimizin yaralarını hep birlikte saracağız, bu günleri birlikte atlatacağız.

Mustafa Beyazkurt’tan kandil kutlaması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir