Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde mesai sonrası hizmet başlıyor

featured

 

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Şanlıurfa ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi (karaköprü) 03 Ekim2022 Pazartesi itibari ile hafta içi dört gün Dokuz diş hekimi Mesai sonrası 17:00-ile 19:30 arası Mhrs üzerinden hizmet verecektir. Mesai sonrası gelen hastalara aynen gündüz yapılan tüm işlemler uygulanacaktır.

Şanlıurfa ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi (karaköprü )Başhekim V. Dt. Abidin Güntekin ”Sağlık hizmetinin kesintisiz sürdürülmesi Bakanlığımızın öncelikli görevleri arasındadır, sağlık hizmetlerinin ihtiyaç ve talepler doğrultusunda daha etkin, kaliteli, ulaşılabilir ve zamanında verilmesi büyük önem arz etmektedir. Bu Bağlamda vatandaşın sağlık hizmetlerine ulaşımını kolaylaştırmak adına Şanlıurfa Ağız ve Diş sağlığı Hastanesinde 03 Ekim 2022 Pazartesi günü mesai dışı çalışma hizmeti başlayacaktır.

Hafta içi Pazartesi,Salı, Çarşamba, Perşembe günleri 17.00-19.30 saatleri arasında, vatandaşlarımız “Merkezi Hekim Randevu Sistemi” (MHRS),Alo 182 ile diş hekimlerimizden randevu alarak, gündüz yapılan tüm diş tedavilerini yaptırabileceklerdir.(muayeneyle birlikte, Rötgen,diş tedavisi ve diş protezi vs. gibi). Mesai dışı çalışmalar sayesinde mesai saatleri içinde işyerinden izin alamayıp, diş tedavisi ve protez yaptıramayan hastaların mağduriyetleri giderilmiş olacaktır. Tüm halkımıza hayırlı olsun ”dedi.

 

Ayrıca Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile Eyyübiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde 7 gün 24 saat nöbet hizmeti sunulmaktadır.

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde mesai sonrası hizmet başlıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir