Şanlıurfa Orman Bölge müdürlüğünden işçi alım duyurusu

featured

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Engelli daimi işçi ile aşçı pozisyonunda geçici işçi alımına ilişkin noter kurasına katılacaklar hakkında duyuru yayınladı.

​Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı işyerlerine 1 (Bir) adet Engelli Daimi İşçi, 2 adet Aşçı Geçici İşçi olmak üzere toplamda 3 (Üç) adet işçi alımı yapılacaktır.

 

Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Ostim Hizmet Merkezi tarafından ekte yer alan işyerlerimize yapılan başvurulardan talep edilen kontenjan sayısının 4 katı kadar asil ve 4 katı kadar yedek aday Noter huzurunda 24/01/2023 Salı günü saat 12:30’da Çankaya Mahallesi, 2013 Sokak No:2/A Karaköprü / Şanlıurfa (10. NOTER) adresinde çekilecek kura ile belirlenecektir. Başvuru sayısı talep edilen işgücü sayısının 4 katını geçmeyen pozisyonlar için noter kurası çekilmeyecektir.

 

“Öncelikli Olanlardan Kuraya Katılacaklar” talep edilen işgücü sayısının 4 katından az olması halinde kuraya tabi tutulmayacaktır. Noter kurasından çıkan asil ve yedek adaylar Bölge Müdürlüğümüz web sayfasında duyurulacak olan tarih aralığında evrak teslimi yapacaktır.

 

Noter huzurunda çekilen kura sonuçları en geç 27.01.2023 tarihine kadar Bölge Müdürlüğümüz (https://www.sanliurfaobm.ogm.gov.tr/) web sayfasında ilan edilecektir.

Şanlıurfa Orman Bölge müdürlüğünden işçi alım duyurusu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir