ÜNLÜ İSİMLER İSTANBUL MARATONUNDA UCİM İÇİN KOŞUYOR!

featured

UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı İle Mücadele Derneği, 6 Kasım 2022 tarihinde, ünlü isimlerin de katılımlarıyla çocuk istismarına dikkat çekmek için N Kolay 44. İstanbul Maraton’ unda olacak.
Çocuk ihmal ve istismarı konusunda her daim toplumu bilinçlendirici faaliyetlerde bulunan UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği, bu kez 6 Kasım 2022 tarihinde N Kolay 44. İstanbul Maraton’ unda olacak. Birçok ünlü isim de sosyal medya hesaplarından çocuk ihmal ve istismarını önleme farkındalığı için UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği ile birlikte N Kolay 44. İstanbul Maraton’ unda koşacağını duyurdu.
N Kolay 44. İstanbul Maraton’unda; Saadet Özkan Efe, Yücel Ceylan, adL, Mercedes Benz- Finansal Hizmetler, Uraz Kaygılaroğlu, Hazal Türesan, Rabia Yaman, Janset Paçal, Burak Deniz, , Pınar Tartan, Aybüke Albere, Ece Begüm Yücetan,Yıldız Çağrı Atiksoy, Gülçin Ergül, Ethem Onur Bilgiç, Anıl Altan, Pelin Akıl, Semiha Bezek, Bora Akkaş, Berkan Karabulut, Lale Onuk, Merve Çağıran, Eylül Su Sapan, Ebru Sam, Gaye Su Akyol, Ece Begüm Yücetan, Elvan Dişli, Aykut Ceylan, Meltem Bulat, Ali Yeniay, UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği ile birlikte çocuk istismarına dikkat çekmek için koşacaklar.
Maratonda “Güçlü Çocuklar Güçlü Yarınlar” projesi için koşacak olan ünlü isimler ve gönüllü katılımcılar ipk.adimadim.org adresinden kendi bağış kampanyalarını açarak koşu gününe kadar destek topluyor. UCİM için toplanan kampanya destekleri ile UCİM’in daha fazla çocuğa eğitim bursu, hukuki destek ve rehberlik vermesi konusunda yardımcı olması amaçlanıyor.


UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı İle Mücadele Derneği
A: Nisbetiye Mah. Belediye Sitesi Yolu Sok. Belediye Sitesi A6 Blok Müstakil Girişli

ÜNLÜ İSİMLER İSTANBUL MARATONUNDA UCİM İÇİN KOŞUYOR!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir