URFALI FİRMALARDAN STAD REKLAMLARINA YOĞUN İLGİ

featured

11 Nisan Stadyumu’nda yer alacak reklam panoları için başvurular devam ederken, kulüpten yapılan açıklamada ilginin yoğun olduğun belirtildi.


TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta namağlup yoluna devam eden Şanlıurfaspor’da yarınki Menemen Belediyespor hazırlıkları bugün yapılan antrenmanla tamamlandı. Liderlik mücadelesinde kararlılığını sürdüren takımda tüm detaylar gözden geçirilirken, 11 Nisan Stadyumu’nda yer alacak Urfalı firma tanıtımları için de başvuruların sürdüğü belirtildi. Kulüpten yapılan açıklamada 11 Nisan Stadyumu’nda yer alacak reklam panoları için ilginin yoğun olduğu ifade edildi.
6 metre genişliği ve 90 cm yüksekliğinde tasarlanan reklam çalışmaları için görevlendirilen Kulüp Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Büyükfırat; Şanlıurfaspor’a destek verecek tüm firmaları aynı çatı altında buluşmaya davet etti. Büyükfırat çalışması tamamlanan Doğan Karataş (Karataş PVC), Şahin Kartal İnşaat, Mahir Çoban Prodüksiyon ve GKN Kargo reklamlarının statta yerini aldığı belirterek önümüzdeki süreçlerde gelecek müracaatların 0532 234 68 86 nolu şahsi telefonundan yapılabileceğini sözlerine ekledi.

URFALI FİRMALARDAN STAD REKLAMLARINA YOĞUN İLGİ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir