Ali Babacan, Müfit Yetkin’in Taziyesi İçin Urfa’ya Geldi

Deva Parti Genel Başkanı Ali Babacan, geçtiğimiz gün vefat eden Deva Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Eczacı Abdurrahman Müfit Yetkin'in ailesine taziyede bulunmak için Şanlıurfa’ya geldi.

featured

Taziye evinde bir süre oturan ve Yetkin Ailesi ile sohbet edip acılarını paylaşan Ali Babacan, daha sonra taziye evinde ayrıldı.

Deva Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Mustafa Işık da “Sayın genel başkanımızın katılımıyla yetkin ailesine taziye ziyaretinde bulunduk.” ifadelerini kullandı.

Ali Babacan, Deva Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Abdurrahman Müfit Yetkin’in vefatıyla ilgili “Çok üzgünüm. Partimizin kurucularından, değerli yol arkadaşım Şanlıurfa eski milletvekili Abdurrahman Müfit Yetkin’i kaybettik. Allah rahmet eylesin. Ailesinin, sevenlerinin ve hepimizin başı sağ olsun.” dedi.

Bu arada 71 yaşındaki Müfit Yekin önceki gün tedavi gördüğü İstanbul’da hayatını kaybetmişti.

Müfit Yetkin’in cenazesi İstanbul’dan Şanlıurfa’ya uçakla getirilmiş Nebi Efendi Camii’nde kılınan namazın ardından Bediüzzaman Aile Mezarlığına defnedilmişti.

Müfit Yetkin, Şanlıurfa’da 2001 yılında AK Parti kurucu il başkanlığı görevinin yanı sıra 22. ve 23. dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili yapmıştı.

Ali Babacan, Müfit Yetkin’in Taziyesi İçin Urfa’ya Geldi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir