Av.İsmail Alkan Ak Parti Milletvekili Aday Adaylığı müracaatını yaptı

14 Mayıs’ta yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinde Ak Parti’den Şanlıurfa Milletvekili Aday adayı olan Av.İsmail Alkan Ankara Ak Parti Genel Merkez'de Müracaatını yaptı.

featured

14 Mayıs’ta yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinde Ak Parti’den Şanlıurfa Milletvekili Aday adayı olan Av.İsmail Alkan Ankara Ak Parti Genel Merkez’de Müracaatını yaptı.Av İsmail Alkan Yaptığı açıklamada;14 Mayıs 2023’te yapılacak genel seçimlerin milletimize, bölgemize ve insanlığımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bu seçimler sadece ülkemizi değil, mazlum milletleri ve haksızlığa uğramış insanları ve tüm dünyayı ilgilendiriyor. Bu açıdan bu seçimleri önemsiyoruz. Bu anlamda da kendimizi sorumlu hissederek aday adaylığı müracaatımızı yaptık. Allahın izniyle şimdiye kadar mesleki ve siyasi hayatımda edindiğim tecrübelerimi ülkeme ve milletime hizmet etme yolunda aday adaylığımızı açıkladık. Hepimize bu seçimde görevler düşüyor. Sadece bana iş düşmüyor bu ülkenin tüm güzel insanlarına görevler düşüyor. İnşallah ülkemize ve milletimize hayırlı olur.
Dünya Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan Önderliğinde Yolumuza İstikrarlı Bir Şekilde Devam Edeceğiz.dedi

Av.İsmail Alkan Ak Parti Milletvekili Aday Adaylığı müracaatını yaptı

Yorumlar kapalı.