Ayrılan Koca Cinnet Getirdi, Tüm Aileyi Katletti!

Bursa'da eşinden ayrılıp bunalıma giren bir adam, eve döndüğünde ailesiyle tartıştı ve cinnet getirerek 7 yaşındaki oğlunun gözleri önünde tüfekle annesini, babasını ve erkek kardeşini öldürdü. 7 yaşındaki çocuk polis tarafından güvence altına alınırken, saldırgan silahıyla birlikte yakalanarak Emniyet'e götürüldü.

featured

Bursa’da eşinden ayrılıp bunalıma giren bir adam, eve döndüğünde ailesiyle tartıştı ve cinnet getirerek 7 yaşındaki oğlunun gözleri önünde tüfekle annesini, babasını ve erkek kardeşini öldürdü. 7 yaşındaki çocuk polis tarafından güvence altına alınırken, saldırgan silahıyla birlikte yakalanarak Emniyet’e götürüldü.

Bursa’da eşinden ayrılıp bunalıma giren adam, eve gittiğinde ailesiyle tartıştı. Kavgaya dönen tartışmada cinnet getiren şahıs, 7 yaşındaki oğlunun yanında önce annesi ve babasını, ardından da erkek kardeşini tüfekle vurdu. İhbar üzerine şüpheli olay yerinde yakalanırken, sağlık ekiplerince yapılan kontrolde 3 kişinin hayatını kaybettiği belirlendi.

EVDE BABASIYLA TARTIŞMAYA BAŞLADI
Olay, merkez Osmangazi ilçesi Hamitler Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre karısından ayrıldığı için bunalıma giren A.Y. (30), 2. Ceviz Sokak’ta ailesinin yaşadığı eve geldi. Evde babası Seyithan Y. ile tartışmaya yaşayan A.Y., bir anda kavgaya tutuştu.

ANNE, BABA VE KARDEŞİNİ TÜFEKLE VURDU

Ev halkıyla kavgaya tutuşan şüpheli, evde bulunan tüfek ile önce babası Seyithan Y.’yi, ardından annesi Zozan Y.’yi (55) daha sonra ise kendisini engellemek isteyen 25 yaşındaki kardeşi M.Y’yi de 7 yaşındaki oğlunun yanında vurdu.

AİLENİN YAKINLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Savcılık incelemesinin ardından 3 kişinin cesedi Adli Tıp Morguna kaldırılırken, ailenin yakınları ve akrabaları sinir krizi geçirdi. Olayla ilgili başlatılan tahkikat devam ediyor.

Ayrılan Koca Cinnet Getirdi, Tüm Aileyi Katletti!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir