Bakan Bozdağ’dan ASKON’a Anlamlı Ziyaret!

Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın Şanlıurfa da ki Ziyaretleri devam ediyor. Şanlıurfa Anadolu İş Adamları Derneği (ASKON)Şanlıurfa Şube Başkanı Abdulrezzak Demir 'i makamında ziyaret eden Bekir Bozdağ'a Şanlıurfa Şoförler ve otomobilciler Odası Başkanı İmam Bakır Alkan ve beraberindeki heyet katıldı.

featured

Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın Şanlıurfa da ki Ziyaretleri devam ediyor. ASKON Şanlıurfa Şube Başkanı Abdulrezzak DEMİR ‘i makamında ziyaret eden Bekir Bozdağ’a Şanlıurfa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İmam Bakır Alkan ve beraberindeki heyet katıldı.

Şanlıurfa’nın her Mecrasını karış karış dolaşan Bekir Bozdağ ASKON Şanlıurfa Şube başkanlığına ziyarette bulundu. Şanlıurfa’nın Samimiyetene ve Sevgisine Güvenen Bakan Bozdağ Ak Parti için Her kapıyı çaldıklarını ve ASKON’dan da Destek beklediklerini dile getirdi.

Yoğun katılımın olduğu ziyarette Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ileten Başta ASKON Şanlıurfa Şube Başkanı Abdulrezzak DEMİR olmak üzere Şanlıurfa Şoförler ve otomobilciler Odası Başkanı İmam Bakır Alkan Ak partiyi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Gönülden desteklediklerini dile getirdi.

Bakan Bozdağ’dan ASKON’a Anlamlı Ziyaret!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir