Başkan Alkan “Kredi ödemelerini 6 ay Faizsiz erteliyoruz”

Türkiye'nin 10 ilini vuran Depremin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan kabine toplantısı sona erdi.Kabine toplantısında herkesin fedakarlık yapmasını ve birlik ve beraberlik içerisinde depremzedelere her türlü yardımın yapılacağını açıkladı.

featured

Türkiye’nin 10 ilini vuran Depremin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan kabine toplantısı sona erdi.Kabine toplantısında herkesin fedakarlık yapmasını ve birlik ve beraberlik içerisinde depremzedelere her türlü yardımın yapılacağını açıkladı.Türkiyede Stk başkanları başta olmak üzere Bankalar da Kredi ödemelerini ertelemeye gitti.

Şanlıurfa Şoförler Odası Başkanı İmam Bakır Alkan Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘nın çağrısına uyarak Esnafın kullandığı krediyi 6 ay faizsiz erteledi.Başkan Alkan Açıklamasıda:

14.02.2023 Cumhurbaşkanı Kararına İstinaden Meydana Gelen Depremler Nedeniyle Esnaflarımızın Kooperatif Kefaleti İle Kullanılan Kredileri 6 Ay İçinde Ödenmesi Gereken Taksitleri 6 Ay Faissiz Olarak Ötelenmiştir . Rabbim birdaha bu acıyı ülkeme ve hiçbir ülkeye göstermesin.Başımız sağolsun.

Şanlıurfa Şoförler Esnaf Odası Başkanı İmam Bakır Alkan

Başkan Alkan “Kredi ödemelerini 6 ay Faizsiz erteliyoruz”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir