BAŞKAN CANPOLAT İLE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

featured

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, merkez mahallelerde startı verilen sıcak asfalt çalışmalarını inceledi. Haliliye’de asfalt atağının merkez ve kırsal mahallelerde hummalı bir şekilde yürütüldüğünü ifade eden Başkan Canpolat, “Haliliye halkımızın huzuru, refahı, konforu için çalışmalarımıza gayret ediyoruz” dedi.

 

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ile başlayan asfalt atağı devam ediyor.

 

Fen İşleri Müdürlüğü, Başkan Canpolat’ın talimatlarıyla yapılan 70 milyonluk asfalt yatırımının ardından kırsal ve merkez mahallelerde çalışmalarını hummalı bir şekilde yürütüyor. Kırsal mahallelerde asfalt atağını etap etap sürdüren ekipler, merkez mahallelerde de asfalt çalışmalarının startını verdi. Refahiye Mahallesinde asfalt çalışmalarının alt yapısını tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü, sıcak asfalt serimini gerçekleştirdi.

 

Başkan Mehmet Canpolat ise mahallede devam eden sıcak asfalt çalışmalarını Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Aslan ve Refahiye Mahalle Muhtarı Hidayet Çiçek ile birlikte inceledi. Asfalt atağının merkez mahallelerde de etap etap devam edeceğini müjdeleyen Başkan Mehmet Canpolat, “Daha konforlu bir Haliliye için elimizden geldiği kadarıyla çalışmalarımıza gayret ettiğimizi ifade etmek isterim” dedi. Başkan Canpolat, açıklamasında şu sözlere yer verdi:

 

“Asfalt ile ilgili atağımız merkez mahallelerimizde de devam ediyor. Bir tarafta kırsalda asfalt dökümlerimiz, bir taraftan da merkez mahallelere girdik. Haliliye ilçemizin Refahiye Mahallesindeyiz. Sırasıyla Refahiye, Hamidiye, Yenişehir, Ulubatlı, Veysel Karani, Ertuğrulgazi şeklinde ve sonrasında İmam Bakır olacak şekilde ve Devteyşti’nde de yine çalışmalarımız devam edecek. Urfa’mızın, Haliliye ilçemizin çeşitli noktalarında Haliliye Belediyesi olarak merkezdeki asfalt çalışmalarımız devam edecektir. Amacımız ve hedefimiz daha konforlu bir yaşam kalitesinin yükseltilmesi adına standartları daha yüksek sıcak asfaltla birlikte Haliliye halkımızı buluşturmak. Birkaç günlük vermiş olduğumuz rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz. Ama her şey Haliliye halkımızın huzuru, refahı ve güvenliği için. Daha konforlu bir Haliliye için elimizden geldiği kadarıyla çalışmalarımıza gayret ettiğimizi ifade etmek isterim. Çok değerli muhtarımla mahallemizi, sokaklarımızı geziyoruz, eksiklerimize bakıyoruz. Buradaki fen işlerine bağlı asfalt ekibindeki arkadaşlara teşekkür ediyorum.”

 

Mahalle Muhtarı Hidayet Çiçek de çalışmalardan ötürü Haliliye Belediyesine ve Başkan Mehmet Canpolat’a teşekkürlerini ileterek, “Yıllardır beklediğimiz bir hizmetti. Belediyecilik anlamında Haliliye Belediyemizden, Başkanımızdan, ekiplerinden çok razıyız, teşekkür ediyoruz. Mahallemiz temiz olacak, bundan dolayı Haliliye Belediyesine, Başkanıma, ekiplerine teşekkür ederim” diye konuştu.

BAŞKAN CANPOLAT İLE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir