BAŞKAN DOĞAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİNİ KABUL ETTİ

featured

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlık seçimlerde galip gelen Mehmet Doğan Yetim bugün Şehitlik Çamlıkta hayırlı olsun dileklerini kabul etti.
Toplantıya Mehmet Doğan Yetim,Başkan Vekili Mustafa Zahit, Meclis Başkanı Serhat Karadağ,yönetim ve meclis üyeleri ile gelen tebrikleri kabul ettiler.Başkan Mehmet Doğan Açıklamasında “Bizleri bu göreve layık gören,seçim çalışmalarında emeği geçen Meclis üyelerime,başkanlarına,ve bana manevi destek olan tüm sevenlerine teşekkür ederim.dedi.Şanlıurfa için yeni bir adım ve Şanlıurfa’ya yeni bir soluk getirecek olan Başkan Doğan ilk olarak Tebrik çiçekleri ile gündeme oturmayı başardı.Tebrik çiçekleri yerine SMA Hastası Yağız’a destek vermeleri için üyelerine ve hayırlı olsun dileklerinde bulunacak olanlara çağrı bulunurak paylaşımda bulundu.
Kendisi ile röportajımız da özellikle bu proje için teşekkür ettiğimi belirttiğim Sayın Mehmet Doğan Yetim,diğer başkanlara örnek olarak yeni bir çağ açmış oldu.
Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu gibi yeniliklere açık olan başkan Doğan tüm basın mensuplarına da teşekkür etti.

BAŞKAN DOĞAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİNİ KABUL ETTİ

Yorumlar kapalı.