Başkan Mehmet Kaz’dan Bayram Kutlaması

İNKA GRUP İNŞ SAN TİC LTD ŞTİ FIRATPEN Şanlıurfa Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet KAZ Kurban Bayramı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı.

featured

İNKA GRUP İNŞ SAN TİC LTD ŞTİ FIRATPEN Şanlıurfa Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet KAZ Kurban Bayramı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı. Kaz mesajında ;

Bu Kurban Bayramı`nda da her bayramda olduğu gibi; dostluğumuzu, sevgimizi, aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, hüznümüzü ve mutluluğumuzu en içten şekilde sevdiklerimizle paylaşacağız.

Acılarının gölgesi hala üstümüzde ve yüreklerimizde tazeliğini koruyan yakın zamanda yaşadığımız asrın felaketinde başta kardeş şehrimiz Adıyaman olmak üzere depremde yitirdiğimiz canlarımıza, deprem şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet diliyor, yaralananlara şifalar temenni ediyorum.

Bu mübarek günlerin hepimize hayırlar getirmesi ve kurbanlarımızın kurtuluşa vesile olması niyazıyla; çok değerli Şanlıurfalı Hemşehrilerimizin, aziz Milletimizin ve İslam Âleminin Kurban Bayramı’nı en kalbî duygularımla tebrik ediyor, mutlu ve huzurlu nice bayramlar diliyorum.”

Başkan Mehmet Kaz’dan Bayram Kutlaması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir