BÖYLE ANNELİK OLMAZ OLSUN !!!!

featured

sosyal medyada yeni iğrençlik. tiktok’ta yayılan canlı yayınlarda para isteyen profiller mide bulandırıyor. tesettür kıyafetli bir kadın çocuğunun yanında erotik yayın açarak, takipçilerinden para topladı. savcılık, o kadın için gözaltı kararı verdi. o kadın sultanbeyli’deki evinde gözaltına alındı..
Türkiye’de sosyal medya üzerinden canlı yayın açıp para toplayanlar işi iyice ahlaksızlığa vurdu. Özellikle bazı kadınların çeşitli uygulamalar üzerinden açtıkları erotik içerikli canlı yayınlar çok takip edilmeye başladı.

‘Hediye’ şeklinde para topluyorlar
Bu yayınlar üzerinden gönderilen “hediye” şeklindeki paraları kazanan kadınlar, hesapları ne kadar yasaklansa da yeni açtıkları hesaplarla yayınlarına devam ediyor.

Çocuğunun yanında erotik yayın açtı
Sosyal medyada gündeme gelen son görüntülerde ise bir kadın çocuğunun olduğu odada erotik canlı yayın açarak takipçilerine görüntü verdi. Görüntülerde kadının yayın sırasında çocuğuna bir yandan yanıt verip bir yandan da görüntü vermeye devam ettiği anlaşıldı.

Gözaltı kararı verildi
Söz konusu canlı yayının ardından sosyal medyada kadına büyük tepki gösterildi. Sosyal medya ve medya organlarındaki haberler üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı harekete geçti. Başsavcılık, o anne hakkında gözaltı kararı verildi.

Müstehcenlik ve hayasızca hareketler
Tespit edilen söz konusu video kaydı içeriğinin müstehcenlik ve hayasızca hareketler suçları kapsamında kalabileceğini değerlendiren savcılık, kaydı yapan ve yayınlayan şüpheli hakkında resen soruşturma başlattı. Savcılık, şüphelinin gözaltına alınması için talimat verdi.

Sultanbeyli’deki evinde gözaltına alındı
Savcılığın görevlendirdiği Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri o kadını gözaltına aldı. Sultanbeyli’de alınan kadının emniyete götürüldüğü öğrenildi

BÖYLE ANNELİK OLMAZ OLSUN !!!!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir