Büyükşehir’den Asfalt Öncesi Zemin Çalışması

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, alt yapı çalışması tamamlanan 11 Nisan Şehir Stadyumu ve Spor salonuna çıkan yollarda dolgu ve zemin sağlamlaştırma çalışması yapılarak yol asfalta hazır hale getirildi.

featured

: Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, alt yapı çalışması tamamlanan 11 Nisan Şehir Stadyumu ve Spor salonuna çıkan yollarda dolgu ve zemin sağlamlaştırma çalışması yapılarak yol asfalta hazır hale getirildi.

Hava şartlarında dolayı tahrip ve deforme olan yollarda alt yapı çalışması başlatan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, havaların iyi olmasıyla birlikte çalışmalarına hız verdi.Büyükşehir Belediyesi ekipleri, deforme olan 11 Nisan Şehir Stadyumu ve Spor Salonu çevresinde alt yapı çalışmasının tamamlanmasıyla alanda dolgu ve zemin sağlamlaştırma çalışması yaptı.Zemin ve dolgu çalışması yapılan yol asfalta hazır hale getirildi.

Ekiplerin özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğü yol asfaltlanarak vatandaşların hizmetine sunulacak. Bölgede ayrıca DSİ 15. Bölge Müdürlüğü ekipleri tarafından dere ıslah çalışması devam ediyor.

Büyükşehir’den Asfalt Öncesi Zemin Çalışması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir