Büyükşehir’den Bakıma Muhtaç, Engelli Ve Yaşlılara Her Gün İftar Yemeği Götürülüyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Mübarek Ramazan Ayı münasebetiyle bakıma muhtaç, engelli ve yaşlılara her gün iftar yemeklerini götürüyor.

featured

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Mübarek Ramazan Ayı münasebetiyle bakıma muhtaç, engelli ve yaşlılara her gün iftar yemeklerini götürüyor. İftar saatinin yaklaşmasıyla birlikte kapıları çalan sosyal yardım ekipleri özenle hazırlanan yemekleri vatandaşların sofrasına ulaştırıyor.

Ramazan maneviyatının en güzel yaşandığı Peygamberler şehri Şanlıurfa’da bakıma muhtaç, engelli, yaşlı, kimsesi olmayan ve yemek yapacak durumda olmayan vatandaşlara yönelik Büyükşehir Belediyesi tarafından iftar yemeği veriliyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesislerinde özenle hazırlanan kebap, kavurma ve tatlı tek tek paketlenerek görevli personel tarafından daha önceden belirlenen engelli, bakıma muhtaç ve yaşlılara teslim ediliyor. Sosyal Yardım Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından her gün farklı bir iftar menüsü yapılıyor. Şanlıurfa genelinde bakıma muhtaç, engelli, yaşlı ve yemek yapacak kimsesi bulunmayan vatandaşlara yönelik iftar yemeği desteğini sürdürüyor.

Ramazan ayında yemek yapacak durumda olmadıklarını anlatan vatandaşlar Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin her ramazan ayında yaptığı uygulamadan son derece memnun olduklarını ifade ederek Başkan Beyazgül ve Sosyal yardım ekiplerine teşekkür ettiler.

Büyükşehir’den Bakıma Muhtaç, Engelli Ve Yaşlılara Her Gün İftar Yemeği Götürülüyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir