BÜYÜKŞEHİR’DEN HALFETİ KIRSALINDA YOL ÇALIŞMASI

featured

BÜYÜKŞEHİR’DEN HALFETİ KIRSALINDA YOL ÇALIŞMASI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Halfeti Kırsal mahallelerinde stabilize ve sathi asfalt çalışmasını sürdürüyor. Ekiplerin başlattığı çalışmalar bölgedeki vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatlarıyla 13 ilçede sürdürülen yol çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri Halfeti ilçesinde kırsal mahallelerde yol çalışmasını sürdürüyor.

Ekipler, bir yandan altyapı çalışması yürütürken diğer yandan alt yapı çalışması tamamlanan yollarda sathi asfalt çalışması yapıyor.

Halfeti ilçesi Argıl, Erikli, Sugören, Kantarma güzergâhında sathi kaplama asfalt çalışmalarıyla
13.700 metre yol uzunluğuyla önemli bir aks daha asfalt yol konforuna erişiyor. Argıl – Duraklı, Çatallı – Sırataşlar güzergahlarında asfalt çalışması tamamlanırken Yeşilözen – Fıstıközü – Bulaklı güzergahında ise altyapı çalışmaları sürüyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri sezonu verimli değerlendirme adına çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürmeye devam ederken mahalle muhtarları yapılan çalışmalardan dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür ettiler.

BÜYÜKŞEHİR’DEN HALFETİ KIRSALINDA YOL ÇALIŞMASI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir