ÇOCUKLAR DEPREMİ OYUN ÇADIRLARI İLE UNUTTULAR

Depremin ardından hasar gören illere yardım konvoyları oluşturuldu.Şanlıurfalı Hemşehrimiz Ak Parti Ankara Gençlik Kolları Ekonomi Mali İşler Başkanlığı Depremin ilk saatlerinde depremzedelere yardıma koştu.

featured

Türkiye’nin 10 ilini vuran Depremin ardından yaralar sarılmaya devam ediyor.Kahramanmaraş merkezli 7.6 ve 7.7 lik deprem Tüm Türkiye’yi yasa boğdu.

Betül Cengiz/ŞANLIURFA;Depremin ardından hasar gören illere yardım konvoyları oluşturuldu.Şanlıurfalı Hemşehrimiz Ak Parti Ankara Gençlik Kolları Ekonomi ve Mali İşler Başkanlığı Depremin ilk saatlerinde depremzedelere yardıma koştu.Canla başla çalışmalara başlayan Başkanlık asrın felaketi olarak adlandırılan bu depremde en çok etkilenen çocuklara oyun çadırı kurarak gönülleri feth etti.

Depremin ardından hasar gören illere yardım konvoyları oluşturuldu.Şanlıurfalı Hemşehrimiz Ak Parti Ankara Gençlik Kolları Ekonomi Mali İşler Başkanlığı Depremin hemen ardından depremzedelere yardıma koştu.Canla başla çalışmalara başlayan Başkanlık asrın felaketi olarak adlandırılan bu depremde en çok etkilenen çocuklara oyun çadırı kurarak gönülleri feth etti.

AMACIMIZ ÇOCUKLARA BİR AN OLSUN YAŞADIKLARINI UNUTTURMAK!

Şanlıurfalı Başkan Depremin hemen ardından kolları sıvayıp Depremzedeler için insani yardımları liste halinde progamlayıp bölglere gittiklerini ve bu bölgelerde en çok da çocukların enkaz etrafında oyun oynadıklarını görünce ilk olarak onlara oyun çadırı düzenlemelerini belirtti.Çocuklar Oyun çadırında bir nebze olsun yaşadıklarını unutmayı başardı.

Şanlıurfalı Başkan bu duygunun paha biçilemez olduğunu vurgulayarak Allah’tan tek dileğim Devletimiz bir daha böyle bir acı yaşamasın , Depremde Vefat eden kardeşlerimize Allah’tan rahmet ve tüm Türkiye’ye sabır diliyorum.Bizler her daim Devletimizin ve Vatandaşlarımızın yanındayız.dedi.

ÇOCUKLAR DEPREMİ OYUN ÇADIRLARI İLE UNUTTULAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir