CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN VEKİLLERE VETO!

featured

Erdoğan’dan Vekillere Veto

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Meclis’teki grup toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

AK Parti Grup Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; AK Parti vekillerinin Genel Kurul’da toplantılara katılmada sıkıntı oluşturduklarını ve bu duruma üzüldüğü belirterek vekilleri uyardı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, Meclis Genel Kurulu’ndaki toplantılara katılmayan Ak Partili vekillere sert uyarılarda bulundu. Erdoğan yaptığı konuşmada; “Burada üzülerek bir şeyi söylemek istiyorum; grubumuzun maalesef Genel Kurul’da toplantılara katılmada sıkıntı yarattığını dün öğrendim. Bu beni ciddi manada üzdü. Bu millet kendi kasasından maaşı veriyor ve bu maaşla, milletvekili arkadaşlarımız bu görevi yapıyor. Genel Kurul’da eğer yoklamalarda benim milletvekili arkadaşlarım bulunmazsa bu millet hakkını sizlere helal etmez. Kim gelmediyse ben de hakkımı helal etmiyorum.” ifadelerini kullandı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN VEKİLLERE VETO!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir