DÜĞÜN ALIŞVERİŞİ FACİAYLA BİTTİ

İstanbul'a düğün alışverişi yapmak üzere nişanlısı ve ailesi ile birlikte yola çıkan A.T., Kocaeli TEM Otoyolu'nda faciayı yaşadı.

featured

İstanbul’a düğün alışverişi yapmak üzere nişanlısı ve ailesi ile birlikte yola çıkan A.T., Kocaeli TEM Otoyolu’nda faciayı yaşadı. Aracının patlayan lastiğini tek başına değiştiremeyeceğini fark eden A.T., olay yerine iki arkadaşını çağırdı. Sonrasında bir tır, emniyet şeridinde lastik değiştirmekte olan A.T. ve 2 arkadaşına çarptı. Olay yerinde A.T.’nin arkadaşları olan Muhammed Emin Salcı ve Hakan Çetin hayatını kaybetti, A.T. ise yaralandı.Kartepe ilçesi TEM Otoyolu İstanbul istikameti Kartepe Acısu mevkiinde meydana gelen kazada hafif ticari aracın sürücüsü A.T., aracın lastiğinin patladığını fark etti. Lastiği tek başına değiştiremeyeceğini fark eden A.T. arkadaşları Muhammed Emin Salcı ve Hakan Çetin’i arayarak yardım istedi.

TIR ÇARPTI !!!

Olay yerine gelen 2 arkadaşı lastiği değiştirirken o sırada İstanbul istikametine seyir halinde olan F.Ü. idaresindeki tır emniyet şeridinde lastik değiştirmekte olan A.T., Muhammed Emin Salcı ve Hakan Çetin’i fark etmeyerek araca çarptı.

DÜĞÜN ALIŞVERİŞİ FACİAYLA BİTTİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir