Ferit Çakmaklı’dan Bayram Kutlaması

Şanıurfa'nın ileri gelenlerinden ÇAKMAKLI Ailesi Mensubu İş İnsanı Ferit Çakmaklı Kurban Bayramı Dolayısıyla bir mesaj yayımladı

featured

Şanıurfa’nın ileri gelenlerinden ÇAKMAKLI Ailesi Mensubu İş İnsanı Ferit Çakmaklı Kurban Bayramı Dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Çakmaklı mesajında; Bayramlar, hepimizin ortak heyecanı, ortak sevincidir. Birliğimiz, dayanışmamız ve kardeşliğimiz, bayramlarla birlikte daha da perçinlenir. Mahzun ve kederli gönüller bayramlarla huzur bulur. Haneler bayramların bereketiyle dolup taşar. Caddeler ve sokaklar bayramın o müstesna iklimiyle bizleri kucaklar. Böylesine müstesna günlerde bizlere düşen, başta depremzede kardeşlerimizin yeniden güzel günlere kavuşmaları olmak üzere, ülkemizin, İslam dünyasının ve tüm insanlığın kurtuluşu için dua etmektir. Düşene, darda olana el uzatmak, mazlumları, yetimleri ve öksüzleri sevindirmek, çocukların yüzünde gülücük olmak, gönüllere neşe ve huzur bırakmak için gayret göstermektir. Sofralarımızı kardeşliğe ve dostluğa açmak, kalplerimizi tüm hırs ve nefsi duygulara kapatmaktır. “Bu Duygu ve düşüncelerle Şanlıurfalı Hemşehrilerimizin ve Tüm İslam Aleminin Kurban Bayramı Mübarek olsun.

Ferit Çakmaklı’dan Bayram Kutlaması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir