GEÇGEL VE ERMAN AİLELERİ’NİN MUTLU GÜNÜ

featured

İş insanı Feredun Geçgel’in oğlu İş insanı Enver Geçgel’in yegeni Yusuf Geçgel ile İş İnsanı Aydın Erman’ın kızı Aleyna Erman ile Ankara’da Özel bir otel’de düzenlenen görkemli dügün ile dünya evine girdi.


Düğüne
Şanlıurfa milletvekilleri Kasım Gürpınar Zemzem Gülender Açanal AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gürpınar
Eski Milletvekili Abdülkerim Gök Tarım ve Orman Bakanlığı Eski Müşteşar Yardımcısı Ferhat Şelli
İş İnsanı Halil Bagıban İş İnsanı Orhan Baylan İş İnsanı İsmail Bagıban İş İnsanı Yaşar Hamidanoglu İş İnsanı Emin Kaya İş İnsanı Yusuf Geçgel İş İnsanı Maruf Güneş İş İnsanı Nabi Kırmızı Şanvak Başkanı Paşa Kemal Alataş Dr Eyüp Şelli ile çok sayıda İş İnsanı ,siyasetçi ve bürokrat katıldı.
Düğün Gelin ve Damadın Düğün salonuna gelerek ilk danslarını yapması ile başladı.Davetlileri büyüleyen muhteşem danstan sonra nikah törenine geçildi.

Çiftin Nikah şahitliğini;Ak Parti Milletvekili Kasım Gülpınar,Ak Parti Milletvekili Zemzem Gülender Açanal,Şanvak vakfı Başkanı Paşa Kemal Alataş’ın yanısıra İş Adamları nikah şahitliğini üstlendi.
Düğün merasimine Konuk olan Bülent Serttaş ve Şanlıurfalı sanatçı Sedat Koç davetlileri adeta çoşturdu.Damadın Babası Feridun Geçgel Gelen davetlilere teşekkür ederek ;Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm akrabalarımız ,tüm sevenlerine düğüne katılan katılmayan arayıp tebrik eden herkese tek tek teşekkür ederim…dedi.


GEÇGEL VE ERMAN AİLELERİ’NİN MUTLU GÜNÜ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir