Mehmet Üzümcüoğlu “Hepimiz Ak Parti’nin  Birer Neferiyiz”

31 Mart 2024 seçimlerinde Ak parti de aday adaylık başvuruları sona ermesi ile birlikte Şanlıurfa’da temayül yoklaması yapıldı.

featured

 Temayül Yoklamasında Açıklama yapan Ak Parti Birecik Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Üzümcü “Hepimiz Ak Partinin neferiyiz ve ayrı ayrı her birimizin görevleri sorumlulukları var. Nihayetinde bir belediye Başkanı olacak, hayırlısı kim ise o olsun. Nefer komutana uyar. Bizim Komutanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. O görev dağılımını yapıyor. Bizlere de düşen görev neyse ona uyacağız. Safları sık tutacağız birlik beraberlik içinde bu seçimi hayırlısı ile tamamlayacağız. Toplantımız hayırlara vesile olsun.” dedi

 

31 Mart 2024 seçimlerinde Ak parti de aday adaylık başvuruları sona ermesi ile birlikte Şanlıurfa’da temayül yoklaması yapıldı. Sabah saatlerinde başlayan adaylık temayül yoklamasında delegelerin yoğun ilgisi vardı. Yapılan temayül yoklamasına damga vuran isim ise Birecik belediyesine aday adaylığını açıklayan Mehmet Üzümcüoğlu oldu. Mehmet üĞzümcüoğlu 31 Mart Yerel seçimlerde Ak Partiden Birecik Belediye Başkanı aday adaylığını açıklamış ve ilk günden itibaren yoğun çalışmalara başlamıştı.

 

Temayül yoklama alanında coşkulu bir şekilde karşılanan Üzümcüoğluna Birecik için oy kullanan üyelerin yoğun ilgisi vardı. Yoklama alanında delegeler ile tek tek ilgilenen Üzümcüoğlu daha iyi bir Birecik için destek istedi. Mehmet Üzümcüoğlu yaptığı açıklamada daha güzel bir Birecik için bizde varız diyerek Cumhurbaşkanımız dan aldığımız güç ve ilham ile bu yola girdiklerini ve genel merkez uygun gördüğü takdirde çok iyi bir Birecik için gece gündüz demeden çalışacağını ifade etti:Hepimiz Ak Partinin neferiyiz ve ayrı ayrı her birimizin görevleri sorumlulukları var. Nihayetinde bir belediye Başkanı olacak, hayırlısı kim ise o olsun. Nefer komutana uyar. Bizim Komutanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. O görev dağılımını yapıyor. Bizlere de düşen görev neyse ona uyacağız. Safları sık tutacağız birlik beraberlik içinde bu seçimi hayırlısı ile tamamlayacağız.” Diyerek sözlerini tamamladı.

Mehmet Üzümcüoğlu “Hepimiz Ak Parti’nin  Birer Neferiyiz”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir