ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASFALT ÇALIŞMASINDA FARK YARATTI

featured

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASFALT ÇALIŞMASINDA FARK YARATT

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından 13 ilçede başlatılan asfalt çalışması hız kesmeden devam ediyor. Kentte yeni bulvarlar ve alternatif çevre yolları açan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 291 araç ve 505 personelle yol ağını genişletiyor.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kış mevsimi öncesinde asfalt çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Kent geneli ve ilçelerde yürütülen çalışmalar kapsamında yeni bulvarlar ve alternatif çevre yollarıyla, yol ağını genişleten Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda konforu sağlamak adına çalışma yapıyor.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatlarıyla 13 ilçede durmaksızın çalışma yürüten ekipler, ana yollar, bulvarlar ve çevre yollarında asfalt çalışması yapıyor.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri kent merkezi ve 13 ilçe merkezinde sıcak asfalt çalışması yaparken, Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri ise 13 ilçe kırsalında stabilize, sathi asfalt ve beton yol çalışması yapıyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kendi öz kaynakları, ekip ve ekipmanlarıyla 13 ilçede adil bir şekilde hizmetlerini sürdürüyor.

 

Kırsalda 246 araç 400 personel, kent merkezi ve ilçe merkezlerinde ise 45 araç 105 personelle Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi asfalt çalışmasını sürdürüyor.

 

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASFALT ÇALIŞMASINDA FARK YARATTI

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir