ŞANLIURFA’DA CİNSEL SALDIRI SUÇUNDAN ARANAN ŞAHIS YAKALANDI

featured

Şanlıurfa’da cinsel saldırı suçundan aranan şahıs yakalandı. Hakkında Kasten Öldürme, Nitelikli Cinsel Saldırı ve Yağma olmak üzere (3) ayrı suçtan toplam 46 YIL 9 AY kesinleşmiş hapis cezası olan ve yaklaşık (2) yıldır firari durumda bulunan E.D. isimli şahıs Şanlıurfa İli Karaköprü İlçesinde yakalandı.Jasat ekiplerinin yürüttüğü çalışmalar neticesinde yakalan şahıs adliyeye sevk edildi.Jandarmanın yaptığı açıklamada;
İl Jandarma Komutanlığına bağlı JASAT dedektifleri tarafından 31.10.2022 günü yapmış uzun süredir titizlikle yürütmüş olduğu çalışmalar neticesinde hakkında Kasten Öldürme, Nitelikli Cinsel Saldırı ve Yağma olmak üzere (3) ayrı suçtan toplam 46 YIL 9 AY kesinleşmiş hapis cezası olan ve yaklaşık (2) yıldır firari durumda bulunan E.D. isimli şahıs Şanlıurfa İli Karaköprü İlçesinde yakalanmıştır.
Yakalanan şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir.
Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı, yasaların kendisine verdiği görev ve sorumlulukların gereği olarak, suç ve suçluya yönelik olarak gereken bütün önlemleri en iyi şekilde almakta, vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşaması için yürütülen çalışmaları aralıksız devam etmektedir.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

ŞANLIURFA’DA CİNSEL SALDIRI SUÇUNDAN ARANAN ŞAHIS YAKALANDI

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir