ŞANLIURFALI VATANDAŞ”SEN BİZİM BABAMIZSIN”

Şanlıurfa'da Saha Çalışmalarını inceleme yapan Başkan Zeynel Abidin Beyazgül'ün önünü bir vatandaş kesti.Vatandaşla Zeynel Abidin Beyazgül'ün konuşmasında Duygu dolu anlar yaşandı.

featured

Şanlıurfa’da Saha Çalışmalarını inceleme yapan Başkan Zeynel Abidin Beyazgül’ün önünü bir vatandaş kesti.Vatandaşla Zeynel Abidin Beyazgül’ün konuşmasında Duygu dolu anlar yaşandı.

Şanlıurfa’nın deprem Felaketinden Sonra Sel felaketine maruz kalmasıyla zor dönemden geçen vatandaşlar Sahada incelemede bulunan Beyazgül’ün yanına geldi.Şanlıurfalı Kadın Zeynel Abidin Beyazgül’e sen Urfa’ya sahip çıktın, bize sahip çıktın. Sen bizim Babamızsın. Şimdi sahip çıkma sırası bizde.Biz seni yaptığın yarıdımlar için değil  İnsanlığın için sevdik . Herkese el uzattı ama nankörler ona taş attı.Senin çalışmalarını görmeyenler nankördür dedi.Başkan Beyazgül Şanlıurfalı kadının konuşmasıyla duygulandı.Günlerdir Sarı Yağmuruluğu ve botlarıyla Sokak sokak dolaşan ,Gece gündüz demeden çalışmaların başında olan  Zeynel Abidin Beyazgül bu karşılaşmanın etkisiyle duygu dolu anlar yaşadı. 

İşte Şanlıurfalı Vatandaş Zeynel Abidin Beyazgül’e yürekten gelen teşekkürü!!

ŞANLIURFALI VATANDAŞ”SEN BİZİM BABAMIZSIN”

Yorumlar kapalı.