TAM 87 KEZ EVLENDİ!!

featured

Bugüne kadar 87 kez dünyaevine giren ‘Playboy King’ lakaplı 61 yaşındaki Endonezyalı çiftçinin son hareketi de herkesi şaşkınlık içerisinde bıraktı. 88. kez evlenmeye hazırlanan çiftçi, kadınların kendisinden ruhsal yönünün kuvvetli olması nedeniyle hoşlandığını ifade etti.
Endonezya’da Batı Java Eyaleti Majalengka Bölgesinde yaşayan 61 yaşındaki Kaan adlı çiftçi, bugüne kadar 87 kez dünyaevine girdi. Birçok kez evlenmesi nedeniyle ‘Playboy King’ olarak anılmaya başlanan adam, son yaptığı hareketle de herkesi şaşkınlık içerisinde bıraktı.
88. KEZ EVLENMEYE HAZIRLANIYOR
şu sıralar
88. kez dünyaevine girmeye hazırlanıyor. Çiftçinin evlenmeye hazırlandığı kişinin 86’ncı eşi olduğunu duyanlar da ciddi bir şaşkınlık yaşadı. Kaan eski karısıyla uzun süreden bu yana ayrı olmalarına rağmen aralarındaki güçlü bağın kopmadığını dile getirdi

RUHSAL YÖNÜMDEN HOŞLANIYORLAR
“Bugüne kadar birçok kadının kendisiyle evlenmesi hakkında da konuşan Kaan, “Kadınlar ruhsal yönümün çok kuvvetli olması nedeniyle benden hoşlanıyorlar. Uzun süredir evli olmamama rağmen hala heyecanımı korumamı seviyorlar” ifadelerini kullandı.

TAM 87 KEZ EVLENDİ!!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir