TÜRKİYE’NİN KONUŞTUĞU YARALI KEDİ’DEN İYİ HABER

featured

ŞANLIURFA/BETÜL CENGİZ
Türkiye’nin konuştuğu Suruç Devlet Hastanesi acil bölümüne topallayarak gelen yavru kedinin tedavisinin tamamlanmasının ardından sahiplendirildi.Şanlıurfa’da yaralanan yavru kedi topallayarak gittiği hastane acilinde tedavi edilmiş ve Türkiye’nin gündemine oturmuştu.. Yavru kedinin hastane aciline gitmesi ise saniye saniye güvenlik kamerasına yansımıştı.
Olay, Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde yaşandı. Bilinmeyen bir nedenle ayağından ve başından yaralanan yavru bir kedi, hastanenin yolunu tutmuş,ve yardım istercesine devlet hastanesi acil bölümüne topallayarak gelmişti.Yaralı yavru kediden müjdeli haber bugün geldi.

 


Yaralı kedinin tedavisi tamalamndı ve sağlığına tekrar kavuştu.Kediyi sahiplenen Zeynep Gökhan‘nın sitemize yaptığı açıklamada”Onu TV kanalında görünce çok duygulandım.Hemen kediyi alabilmek için hayvansever sokak hayvanlarının amcası Mehmet Kırmızı abimizle irtibata geçerek sahiplenmek istediğimi söyledim.Sağolsunlar bugün teslim ettiler.Ona ömür boyunca bakacağım inşallah.Allah önce Şanlıurfa Büyükşehir belediyesinden sonra da Mehmet abimizden razı olsun.Bu masum kediye emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.dedi

TÜRKİYE’NİN KONUŞTUĞU YARALI KEDİ’DEN İYİ HABER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir