Vekil Akyürek’ten Kandil Kutlaması!

24 ve 26 . Dönem Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek  Miraç Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.

featured

24 ve 26 . Dönem Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek  Miraç Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı. Vekil AKYÜREK mesajında, “Hemşehrilerimiz başta olmak üzere, aziz milletimiz ve gönül coğrafyamız olan tüm İslam âleminin Leyle-i Miracını, bu mübarek miraç gecesini tebrik ediyorum” dedi.

Miraç mucizesinin gerçekleştiği bu manevi gecenin Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat 2023’te yaşanan asrın felaketinin yıl dönümüne tesadüf ettiğini belirterek, “Türkiye’nin yüreğinde derin yaralar açan, asrın en büyük deprem felaketinin üzerinden tam bir yıl geçti. Bu büyük felaket, depremzede kardeşlerimiz başta olmak üzere milletimizin kalbinde tarifi mümkün olmayan acılar bıraktı. 6 Şubat depremlerinde hayatını kaydeden vatandaşlarımıza bu mübarek günde Allah’tan rahmet diliyor, yakınlarını kaybeden kardeşlerimizin üzüntüsünü paylaştığımızı ifade etmek istiyorum. Rabbim ülkemize bir daha böyle acılar yaşatmasın, Miraç Kandili feyz ve bereketi ile birliğimizi, beraberliğimizi, 6 Şubat sürecinde gösterdiğimiz dayanışmayı daim kılsın diye dua ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Şehit ve gazileri de minnetle anan Büyükkılıç, “Cennet vatanın her karış toprağını kanlarıyla sulayan aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Allah’tan rahmet diliyorum. Gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Şehit ve gazi ailelerimizin mübarek miraç gecesini ayrıca tebrik ediyorum” dedi.

Vekil Akyürek’ten Kandil Kutlaması!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir