YOĞUN BAKIMDAKİ GENÇ KIZA ÇARPAN SÜRÜCÜ SERBEST!!

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde karşıdan karşıya geçmek isteyen genç kıza otomobil çarptı. Ağır yaralanan genç kızın yaşam mücadelesi devam ediyor.

featured

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde karşıdan karşıya geçmek isteyen genç kıza otomobil çarptı. Ağır yaralanan genç kızın yaşam mücadelesi devam ediyor. Olay Şanlıurfa Karaköprü ilçesi Diyarbakır yolu üzerinde meydana geldi. Karşıdan karşıya geçme isteyen Merve Yazgülü (25) kaldırımın önünde beklediği sırada hızın kontrol edemeyen otomobil çarptı. YOĞUN BAKIMDAKİ GENÇ KIZA ÇARPAN SÜRÜCÜ SERBEST!!

Şanlıurfa Karaköprü de meydana gelen kazada ağır şekilde yaralanan genç kız 112 acil sağlık ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma hastanesine kaldırıldı. Yoğun bakıma alınan genç kızın hayati tehlikesi devam ediyor. Gözaltına alınan sürücü emniyetteki ifadesinin ardından serbest bırakılırken, Genç kızın ablası Karara itiraz ederek”Bizler bugün Canımızın ne kadar değerli olduğunu gördük.Biri gelip kardeşime vuruyor ölüme sürüklüyor ama mahkeme serbest bırakıyor.Nerde bu adalet.Bizim canımız kimlere emanet?Ben burdan tüm yetkililere sesleniyorum.Sayın Valim Sayın Emniyet Müdürüm,Sayın savcım sizin kardeşimiz de bu şekilde kaza yapsa serbest mi bırakacaksınız.?Ben bu olayın peşini bırakmayacağım.Benim kardeşim canıyla cebelleşirken o elini sallayarak içimizde dolaşamaz .Adalet istyorum! dedi

YOĞUN BAKIMDAKİ GENÇ KIZA ÇARPAN SÜRÜCÜ SERBEST!!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir