13 Yıl Aradan Sonra Koltuğu Kaybeden Kılıçdaroğlu’ndan İlk Açıklama!

38.Olağan Kurultayı'nda Özgür Özel ile yarıştığı seçimi kaybeden eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, mağlubiyet sonrası bir açıklama yaptı.

featured

38.Olağan Kurultayı’nda Özgür Özel ile yarıştığı seçimi kaybeden eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, mağlubiyet sonrası bir açıklama yaptı.

Kılıçdaroğlu, “Büyük Önderimiz Atatürk’ün emanetini, bugüne kadar onurla taşıdım. Ve bugün, kurultay delegelerimizin verdiği kararla, Genel Başkanlık görevine veda ediyorum. Bugüne kadar mücadelemize omuz veren herkese teşekkür ederim. Genel Başkanlık görevine seçilen yeni Genel Başkanımız Özgür Özel’i kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.CHP’nin eski genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 38. Olağan Kurultayı sonrası, “Büyük Önderimiz Atatürk’ün emanetini, bugüne kadar onurla taşıdım. Ve bugün, kurultay delegelerimizin verdiği kararla, Genel Başkanlık görevine veda ediyorum. Bugüne kadar mücadelemize omuz veren herkese teşekkür ederim. Genel Başkanlık görevine seçilen yeni Genel Başkanımız Özgür Özel’i kutluyor, başarılar diliyorum” paylaşımında bulundu.

13 Yıl Aradan Sonra Koltuğu Kaybeden Kılıçdaroğlu’ndan İlk Açıklama!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir