Ak Parti ‘de Sürpriz İsmin Adaylığı Şanlıurfa’nın Gündemine Oturdu

featured

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerde yarışacak olan aday adayı listeye bomba gibi düşen sürpriz bir aday Şanlıurfa’nın  gündemine oturdu.

Ak Parti’nin il  genel sekreterliğini yapan Serkan Arıcı Ak Parti Karaköprü Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Ak Parti’ye Yıllarını vermiş ve kuruluşu sırasında her daim Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çatısı altında kalan Arıcı’nın aday adaylığı başvurusu Karaköprü ‘ye artık Yeni başkan olma ihtimalini yükseltti.Urfa ‘da sayısız hizmetleri ile Sadece milletin bekası için çalışan Serkan Arıcının Karaköprü Belediye Başkanı Aday Adaylık başvurusu Sürpriz müracaatı sonrasında Karaköprü deki aday adaylık sürecine yeni bir heyecan kattığı Kulislerde konuşulmaya başlandı. 

Ak Parti Karaköprü Belediye Başkan Aday Adayı Serkan Arıcı “AK Parti’ye Ve Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan Sevgimiz  Bitmeyecek ve bizleri bu Davadan  hiç kimse vazgeçiremeyecek. engel olamayacak. 31 Mart 2024 ‘de Büyük Türkiye Yüzyılını Ortaya Koyan Sayın Cumhurbaşkanımızın Her zaman Emrinde olacağım . Durmak Yok Yola Devam … “

Ak Parti ‘de Sürpriz İsmin Adaylığı Şanlıurfa’nın Gündemine Oturdu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir