Antalya’da Bulunan Ceset Sayısı 8’e Yükseldi!

Son 5 günde 6 cesedin sahile vurduğu Antalya'dan kan donduran bir haber daha geldi. Serik ilçesinde bir otelin sahilinde kimliği belirsiz iki ceset daha bulundu. Cesetler savcı incelemesinin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

featured

Son 5 günde 6 cesedin sahile vurduğu Antalya’dan kan donduran bir haber daha geldi. Serik ilçesinde bir otelin sahilinde kimliği belirsiz iki ceset daha bulundu. Cesetler savcı incelemesinin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Serik ilçesinde bir otelin sahilinde 2 ceset bulundu. Böylece son 6 günde Antalya sahillerinde bulunan ceset sayısı, 8’e yükseldi.

OTELİN SAHİLİNDE 2 CESET DAHA BULUNDU

Serik ilçesi Kadriye Mahallesi’nde bir otelin sahilinde, sabah saatlerinde 2 ceset bulundu. Otel çalışanlarının ihbarıyla olay yerine polis ekipleri sevk edildi.

ANTALYA’DA SON 5 GÜNDE 6 CESET BULUNDU

Öte yandan çarşamba günü Antalya’nın  sahillerinde 1 çocuk ve 1 yetişkin cesedinin bulunmasının ardından önceki gün de Manavgat’ta 2, Serik’te 1 ceset bulundu. Dün ise Aksu sahilinde 1 ceset bulundu. Son günlerde Antalya sahillerinde karaya vuran cesetlerin, bir kaçak göçmen teknesinin batmasından kaynaklanmış olabileceği üzerinde duruluyor.

Antalya’da Bulunan Ceset Sayısı 8’e Yükseldi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir