Asgari Ücrette Son Dakika Gelişmesi!

Asgari ücret zammı ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Gelen açıklamada asgari ücrete 1000 TL'lik refah payı zammı geleceği bildirildi. Peki asgari ücret ne zaman açıklanacak? İşte son dakika gelişmeleri.

featured

Son dakika: Asgari ücrete 1000 TL’lik refah payı zammı.

Asgari ücret zammı ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Gelen açıklamada asgari ücrete 1000 TL’lik refah payı zammı geleceği bildirildi. Peki asgari ücret ne zaman açıklanacak? İşte son dakika gelişmeleri.

ÇALIŞMA BAKANI VEDAT IŞIKHAN’DAN AÇIKLAMA

Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Vedat Işıkhan yaptığı son açıklamada asgari ücrete gelecek zamma değindi.

“Toplantı için henüz karar almış değiliz. Ekipler çalışıyor. Teknik bir analiz söz konusu.

O analizler bittikten sonra 3 temsilcimiz var biliyorsunuz; hem kamu hem özel hem de işveren temsilcilerimizin katıldığı. İnşallah bu hafta içinde açıklamayı arzu ediyoruz”

AKBAŞOĞLU: CUMA GÜNÜ BELLİ OLACAK

AK Partili Muhammed Emin Akbaşoğlu yapıtğı son açıklamada asgari ücretin Cuma günü belli olmasını beklediğini söyledi. 29 Aralık 2023 tairihnde yapılacak toplantıda rakamın belli olması bekleniyor.

1000 TL’LİK REFAH PAYI EKLENDİ

Kulislerden gelen son dakika haberinde asgari ücret için 16 bin liranın masada olduğu, ancak buna Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın müdahale ettiği ve 1000 TL’lik bir refah payı eklemesi olduğu ve 17 bin lira civarında bir asgari ücretin açıklanacağı bildirildi.

Asgari Ücrette Son Dakika Gelişmesi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir