AUTO KİNG’den Zafer Bayramı Kutlanması

AUTO KİNG Yönetim kurulu başkanları Harun Öge Ve Atilla Şimşek30 Ağustos Zafer Bayramı Dolayısıyla ortak mesaj yayımladı.

featured

AUTO KİNG Yönetim kurulu başkanları Harun Öge Ve Atilla Şimşek 30 Ağustos Zafer Bayramı Dolayısıyla ortak mesaj yayımladı.

“30 Ağustos Zaferi, savaş meydanlarında kazanılan askeri zaferin ötesinde, tarihi şanlı zaferlerle dolu aziz milletimizin bağımsızlığından asla taviz vermeyeceğini gösteren ve mücadele etmelerini sağlayan bir zafer olmuştur. Her aşaması eşsiz vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu olan milli mücadele sonucunda kazandığımız bağımsızlığı, milletimiz milli birlik ve beraberlik anlayışıyla her zaman koruyacaktır. Bize düşende bu şanlı ecdadın torunları olarak şer odaklarına karşı bu aziz vatanı tarihimizden ve ecdadımızdan aldığımız ilhamla sonuna kadar korumaktır. İçerden veya dışardan hangi şer odakları olursa olsun bu topraklar için bir hesabın peşinde olanlara tarih boyunca olduğu gibi bundan sonra da asla fırsat verilmeyecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.”

AUTO KİNG’den Zafer Bayramı Kutlanması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir