Aydınlar Koleji 100.Yıla Özel Tasarımla Bayramı Kutladı!

Aydınlar Koleji 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 100.yılını Öğrencileri İle Coşkuyla Kutladı. Tamamı Öğrencilerden Oluşan 100.Yıl Temasını Bahçede gerçekleştiren Öğrenciler Cumhuriyet Bayramına özel Bir Tasarım Yaptı.

featured

Aydınlar Koleji 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 100.yılını Öğrencileri İle Coşkuyla Kutladı. Tamamı Öğrencilerden Oluşan 100.Yıl Temasını Bahçede gerçekleştiren Öğrenciler Cumhuriyet Bayramına özel Bir Tasarım Yaptı. Aydınlar Koleji Müdürü Mehmet Karaçalı Cumhuriyetin 100.Yılı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı.

KARAÇALI mesajında ;“Bugün, büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman atalarımızın bizlere armağan ettiği şanlı Cumhuriyetimizin 100. yılıdır. Kutlu olsun! Bugün; gönüllerimizin aynı heyecanla çarptığı, kalplerimizin aynı sevinçle coştuğu büyük Türk milletinin en büyük bayramıdır. Dört tarafı düşmanla çevrilmiş olan zor durumdaki halkı 1919 yılında çıktığı Samsun’dan başlayarak ayağa kaldıran, her tarafı şehit kanıyla sulanmış bu toprakların düşman postallarıyla kirletilemeyeceğini tüm dünyaya haykıran ebedi başkomutanımız Atatürk’e şükranlarımızı ve minnetlerimizi sunuyoruz. 29 Ekim 1923 yılında doğan şanlı Cumhuriyetimiz, Büyük önderimiz tarafından asil milletimizin karakterine en uygun yönetim şekli olarak ilan edilmiştir. Bu güzel devleti bizlere armağan eden Atalarımızın bizlerden tek isteği Cumhuriyetimizi her zaman koruyup geliştirmemizdir. Bunu yapabilmek için de çok çalışıp Türkiye Cumhuriyeti’nin adını başarılarla yâd ettirmek olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle şanlı Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını kutluyor; başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşımızın tüm kahramanlarını ve aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, manevi huzurlarında saygıyla eğiliyorum. Yaşasın Cumhuriyet; ne mutlu Türküm diyene!”

Aydınlar Koleji 100.Yıla Özel Tasarımla Bayramı Kutladı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir