Azerbeycan’da Yanan Çocuk Şanlıurfa’da Ameliyat Oldu!

Azerbaycan'da çıkan yangında vücudunun bir kısmı yanan İsmail İsmailzade'ye, Şanlıurfa'da doku nakli gerçekleştirildi. İsmailzade'nin elleri, boynu, yüzü ve vücudunun bazı bölümlerinde ileri derece yanıklar oluşmuştu. Hayırseverlerin desteğiyle gerçekleştirilen doku nakli başarılı bir şekilde tamamlandı.

featured
Firefighter, fireman helping injured boy to save him from burning warehouse

Azerbaycan’da çıkan yangında vücudunun bir kısmı yanan İsmail İsmailzade’ye, Şanlıurfa’da doku nakli gerçekleştirildi. İsmailzade’nin elleri, boynu, yüzü ve vücudunun bazı bölümlerinde ileri derece yanıklar oluşmuştu. Hayırseverlerin desteğiyle gerçekleştirilen doku nakli başarılı bir şekilde tamamlandı.

Azerbaycan’daki evlerinde çıkan yangında alevlerin arasında kalan kardeşini kurtarmak isterken vücudunun bir kısmı yanan İsmail İsmailzade’ye, hayırseverlerin desteğiyle getirildiği Şanlıurfa’da vücudundan alınan dokular nakledildi.

Yaklaşık 4 ay önce Bakü’deki evlerinde yangın çıkan 10 yaşındaki İsmail İsmailzade’nin, alevlerin içinde kalan kardeşini kurtarmak isterken elleri, boynu, yüzü ve vücudunun bazı bölümlerinde ileri derece yanıklar oluştu.

Azerbeycan’da Yanan Çocuk Şanlıurfa’da Ameliyat Oldu!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir