Başkan Alkan’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Şanlıurfa Şoförler Odası Başkanı İmam Bakır Alkan Büyük Zafer’in 101. Yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesajında Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde verilen büyük mücadele sonucunda asla sona ermeyecek bir kahramanlık destanı yazıldığını belirtti

featured

Şanlıurfa Şoförler Odası Başkanı İmam Bakır Alkan Büyük Zafer’in 101. Yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesajında Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde verilen büyük mücadele sonucunda asla sona ermeyecek bir kahramanlık destanı yazıldığını belirtti. Başkan Alkan “30 Ağustos 1922’de Mustafa Kemal Atatürk başkomutanlığında Türk milleti küllerinden yeniden doğmuştur. Bir bağımsızlık destanı yazmıştır’.

30 Ağustos Zaferi, aynı zamanda tüm dünyaya örnek olmuş bir bağımsızlık mücadelesinin zaferidir. Bu bağımsızlık mücadelesiyle vatan topraklarımız düşman işgalinden kurtarılmıştır. Milletimiz bağımsızlık içinde yaşama onuruna kavuşmuştur. Hürriyet ve bağımsızlığımızı borçlu olduğumuz, aziz vatanımız için gözünü kırpmadan şehit olan kahramanlarımızın emanetlerine sonuna kadar sahip çıkacağız. Bu şanlı zaferin kahramanları; Başkomutanımız Mustafa Kemal Atatürk’e, silah arkadaşlarına ve tüm şehitlerimize minnetlerimi sunuyor, Tüm Şanlıurfalı hemşerilerimin ve tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum” dedi.

Başkan Alkan’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir