BAŞKAN ALKAN’DAN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

Şanlıurfa Şoföler ve Otomobilciler odası başkanı İmam Bakır Alkan Miraç Kandili Dolayısıyla Bir yayımladı.mesajında, Miraç Kandili'ne erişmenin sevinç ve mutluluğunun yaşandığını belirtti.

featured

Şanlıurfa Şoforler ve Otomobilciler odası başkanı İmam Bakır Alkan Miraç Kandili Dolayısıyla Bir yayımladı.mesajında, Miraç Kandili’ne erişmenin sevinç ve mutluluğunun yaşandığını belirtti.

Miraç’ın Hz. Peygamberin gerçekleştirdiği mukaddes ve manevi yolculuk olduğunu ifade eden Ilık, şunları kaydetti:

“İdrak edeceğimiz Miraç Kandili diğer kandil geceleri gibi insanın gönlünü aydınlatan, toplumun manevi değerlerinin güçlenmesine vesile olan, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, milletimizin ve tüm İslam aleminin asırlardan bu yana kutladığı mübarek gecelerden biridir. Birlik ve beraberlik adına çok önemli bir yeri olan bu geceyi iyi hatırlamalıyız ve yaşadığımız zor süreçlerde bu mübarek günü iyi değerlendirmeliyiz.

Bu vesileyle tüm İslam aleminin Miraç Kandili’ni kutlar bu mübarek gecede açılan ellerin ve yapılan duaların, memleketimizin, ülkemizin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine Milletimizin huzuruna, bereketine vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyorum.”

BAŞKAN ALKAN ZOR GÜNLERİN BU KANDİL İLE GERİDE KALMASINI DİLEDİ

Zor günlerin birlik, beraberlik ve dayanışma içinde geçmesini temenni eden Alkan, “Tüm İslam Alemi’nin Miraç Kandili’ni kutluyor, bu mübarek gecenin başta ülkemiz olmak üzere, tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluğa vesile olmasını temenni ediyoruz. Depremde hayatını kaybeden kardeşlerimize rahmet, yaralı ve hasta olan kardeşlerimize şifalar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

BAŞKAN ALKAN’DAN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir