Başkan Arslan Hacı Ahmet Telli Camisinde Temizlik Çalışmalarına Katıldı

Şanlıurfa Evren Sanayi Sitesi Başkanı Mustafa Arslan Evren Sanayi Sitesi içinde bulunan Hacı Ahmet Telli Camii'nin Eyyübiye Belediyesi Tarafından temizliğine İştirak etti.

featured

Şanlıurfa Evren Sanayi Sitesi Başkanı Mustafa Arslan Evren Sanayi Sitesi içinde bulunan Hacı Ahmet Telli Camii’nin Eyyübiye Belediyesi Tarafından temizliğine İştirak etti.

Eyyübiye Belediyesi tarafından Bakım ve temizliği yapılan Hacı Ahmet Telli Cami bahçesinde Belediye işçilerine Kahvaltı veren Başkan Arslan’a Ak Parti Teşkilatı Başkanı Süleyman Elgün eşlik etti.

Başkan Arslan Eyyübiye Belediyesine teşekkür ederek şu ifadelere Yer verdi..

Şanlı Şehrimizin göz bebeği olan Evren Sanayi sitemizin Camisi olan Hacı Ahmet Telli camisinde uzun zamandır bakım ve çevre düzenlemesi yapılmamıştı.Gerek pandemi gerek deprem ve afetler derken bugün Eyyübiye Belediyesi Tarafından bakım ve düzenlemeye alınan Camimizde çalışmalar başlattık.Bizlere iştirak eden Sayın Süleyman Elgün’ede teşekkür ediyorum.

BAŞKAN ARSLAN ‘DAN EVREN SANAYİ SİTESİNDE KURAN KURSU MÜJDESİ

Evren Sanayi Sitesi Başkanı Mustafa Arslan Belediye işçileri ile yaptığı kahvaltı sonrası açıklamada Eyyübiye Kaymakamlığına bağlı bir Kur’an Kursu müjdesi de verdi.Başkan Arslan Kuran Kursunun bitme aşamasına geldiğini duyurdu.

Ak Parti Teşkilatı Başkanı Süleyman Elgün Eyyübiye Belediyesi Tarafından bakım ve çevre düzenlemesime katılarak şu açıklamayı gerçekleştirdi.Elgün”Şanlıurfa Evren Sanayi Sitesi Başkanı Mustafa Arslan ve yönetimi işe birlikte bugün burada çalışmalara İştirak ettik.Hacı Ahmet Telli Cami Bakım ve çevre düzenlemesi ile hak ettiği görüntüye kavuştu.Sayın Başkanımızın Yapımı tamamlanmak ta olan Kur’an Kursu Müjdesi ise en can alıcı noktası.İnsanlığımız adına yapılan bu kurs bizleri heyecanlandırdı.Bugün burda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.dedi.

Haberin devamı için tıklayın

Başkan Arslan Hacı Ahmet Telli Camisinde Temizlik Çalışmalarına Katıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir