Başkan Aslan’dan Ankara Çıkarması

Şanlıurfa Şıracılar ve Kuruyemişçiler Odası Başkanı Ahmet ASLAN, Şanlıurfa Şıracılar Ve Kuruyemişçiler odası Başkan Vekili , Hüseyin Bereket ile birlikte Ankara Çıkarması Yaptı.

featured

Şanlıurfa Şıracılar ve Kuruyemişçiler Odası Başkanı Ahmet ASLAN, Şanlıurfa Şıracılar Ve Kuruyemişçiler odası Başkan Vekili , Hüseyin BEREKET ile birlikte Ankara Çıkarması Yaptı.

Başkan Aslan ve yönetiminin ilk adresi Şanlıurfa milletvekillerine Hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak Şanlıurfa Şıracılar ve Kuruyemişçiler Odasının ve Esnafının sorunlarını iletti,

Başkan Aslan ve Yönetimi Eski Adalet Bakanı Bekir BOZDAĞ, Emin ÖNEN, Hikmet BAŞAK, Mehmet Ali CEVHERİ Abdürrahim DUSAK, Cevahir Asuman YAZMACI ,Faruk PINARBAŞI ile toplantı gerçekleştirerek Şanlıurfa Şıracılar ve Kuruyemişçiler odası için İstişarelerde buldu. Şanlıurfa’nın geleneksel Lezzetlerinden biri olan Urfa Fıstığı ve Fıstık Üreticisi daha büyük destek beklediklerini dile getiren başkan Aslan Şanlıurfalı Milletvekillerine Kendilerini ağırladıkları için teşekkür etti.

Başkan Aslan Ve yönetiminin ikinci durağı ise Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan yardımcısı Ertuğrul SOYSAL oldu. Şanlıurfa için yeni adımlar atmayı planlayan Başkan Aslan gelecekteki Şanlıurfa için Projelerini ve çözüm odaklı önerilerini paylaştı. Başkan Aslan ve yönetimi yaptığı açıklamada;”Şanlıurfa milletvekili Mehmet Ali CEVHERİ ve Harran Üniversitesi rektörü M.Tahir GÜLLÜOĞLU ile birlikte Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan yardımcısı Sayın Ertuğrul SOYSAL’ı makamında ziyaret ettik. Misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi,

Başkan Aslan’dan Ankara Çıkarması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir