Başkan Aslan’dan Cumhuriyetin 100. Yıl Mesajı

Şanlıurfa Şıracılar Ve Kuruyemişçiler Odası Başkanı Ahmet Aslan Cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

featured

Şanlıurfa Şıracılar Ve Kuruyemişçiler Odası Başkanı Ahmet Aslan Cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Aslan Mesajında;

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonu ile hayata geçen ve geçecek olan asırlık hamlelerin, 100’üncü yaşına giren Türkiye Cumhuriyeti’ne hayırlı olmasını diledi.

Türk milletinin bağımsızlık hedefiyle tarihte eşi benzeri görülmemiş bir mücadele örneği ortaya koyduğunu hatırlatan Aslan “Binlerce yıllık köklü tarihinin, tam bir asırlık Cumhuriyetle taçlandığı bu vatanımızı, bağımsızlık ve özgürlük mücadelesini, en başından en sonuna kadar milletimizin iradesi ile kazandık” dedi.

Şanlı ecdada rahmet dileyen Başkan Aslan mesajını, “Canları pahasına vatanlarını savunarak bu cennet vatanı bize armağan eden, başta Cumhuriyet’imizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman ecdadımızı ve aziz şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Cumhuriyet Bayramı’mız kutlu olsun. Nice 100’lü yıllara” diye sonlandırdı.

Başkan Aslan’dan Cumhuriyetin 100. Yıl Mesajı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir